EXPOZICE

Vždy originální veletržní expozice na klíč, jejichž součástí je kompletní zajištění všech souvisejících služeb. V  tomto oboru se můžeme opřít o více než 25 let zkušeností. Našim klientům nabízíme jak stánky atypické, tvarově rozmanité a patrové, tak stánky typové.

Ve spolupráci s externími architekty pro vás vypracujeme úvodní 3D návrh s cenovou nabídkou, nad kterým jsme s vámi připraveni diskutovat a najít pro vás to nejlepší řešení. Velmi důležité je věnovat pozornost nejen vnějšímu vzhledu, ale také esteticky sladěnému a praktickému vybavení expozice a zázemí. Disponujeme širokou škálou vybavení, vaši expozici vybavíme vším potřebným - nábytkem, osvětlením, nádobím, květinami, AV technikou, Poradíme si s jakýmkoliv sortimentem vašich exponátů.     

Kvalitní technické a personální zázemí nám umožňuje poskytovat komplexní a stoprocentní služby, včetně vyřízení všech formalit s veletržní správou daného výstaviště.  

Veletržní grafika

Veletržní grafika je nedílnou součástí každé expozice, dává jí definitivní  tvář a finální náboj. Bez grafiky je expozice pouhý polotovar. Veletržní grafika je nedílnou součástí každé expozice, dává jí definitivní  tvář a finální náboj. V našem grafickém studiu vyřešíme grafiku pro váš stánek od A po Z. Můžete využít širokou škálu nabízených technologií od klasické samolepící reklamy přes 3D frézovaná písma, velkoplošný digitální tisk až po světelnou reklamu.  

EXPO SERVIS:

 • výběr veletrhu
 • grafický návrh expozice
 • komunikace s veletržní správou, odsouhlasení technické dokumentace, požární zpráva
 • objednávka technických služeb (voda, elektro, vstupenky,…)
 • servis v průběhu veletrhu
 • uskladnění expozice pro další veletrh
 • návrhy a realizace doprovodných tiskovin (pozvánky, vizitky, letáky,…)
 • alternativní doprovodné programy
 • propagační materiály, dárky s firemním logem
 • catering
 • hostesky
 • ubytování
 • audiovizuální technika
 • doprava a instalace exponátů

ATYPICKÉ EXPOZICE

Svou rozmanitostí a dobrým architektonickým nápadem vždy zaujmou atypické expozice.

TYPOVÉ EXPOZICE A VÝSTAVNÍ SYSTÉMY

Nabízíme širokou škálu výstavních  systémů, stavebních prvků a konstrukcí, vybavení pro interiéry, přenosné prezentační systémy a různé doplňky firmy MERO. Na základě vašeho požadavku vám bezplatně poskytneme konzultaci a zhotovíme nabídku na míru, včetně cenové kalkulace.

Výstavní systém 4D / Modulární patrový systém

- rychlá montáž
- atraktivní design
- vyhovuje náročným normám zahraničních veletržních správ  
- univerzální statické výpočty na jeden modul           

Systém nabízí ekonomicky výhodné řešení dvou či více patrových expozic, které umožňují vícenásobné využití výstavní plochy. Konstrukce z tyčí a spojovacích uzlů, variabilní stěnové elementy, nosné osmihranné stojky, dekorační nosníky a široká řada doplňků jako schody, zábradlí, dekorativní lanka a modulový podlahový systém staví svou komplexností MERO 4D vysoko nad úroveň ostatních systémů. Můžeme ho i snadno kombinovat s ostatními MERO konstrukcemi. Přestože jde o systém určený především k realizaci patrových expozic, není toto použití podmínkou.

Výstavní systém R8

Velmi známý a běžně používaný hliníkový výstavní systém vyráběný v různých barevných modifikacích. Základními stavebními elementy tohoto systému jsou vertikální oktagonální stojka, vodorovné propojovací prvky různých tvarů a délek tzv. paždíky a výplňové panely. Stojka umožňuje postavení paždíků v úhlech 45, 90, 135, 180, 225, 270, 315 a 360 stupňů. R8 systém lze kombinovat se systémem MEROFORM a ADVANTEC.

Výstavní systém R8+

Je nadstavbou klasického systému R8 a výrazně rozšiřuje použitelnost tohoto systému. Základními prvky systému jsou stojka a vodorovný propojovací profil. Pro systém R8 a R8 + lze využít shodné vodorovné propojovací profily a shodné výplňové panely  tzn., že oba systémy lze jednoduše kombinovat dohromady.

Výstavní systém  M 12  

MEROFORM  M12 znamená všestranný, přizpůsobivý konstrukční systém složený pouze ze dvou elementů - MERO koule a MERO tyč. Geniálním prvkem tohoto systému je samotná koule s osmnácti závity M12, jejichž osy protínají přesně střed koule. Montováním tyčí do různých závitů mohou vznikat úhly 45, 60, 90, 120, 135 a 180 stupňů. Panelování vzniklých obrazců v různých materiálech přináší mnoho možností pro přitažlivá architektonická řešení.

Výstavní systém Advantec   

Se stěnovým systémem ADVANTEC postavíte v rekordně krátkém čase výstavní stánek v nadstandardní kvalitě. Potřebujete pouze pár minut, tři druhy komponentů a bez dalších nástrojů je expozice se souvislými hladkými stěnami hotová. Zdůrazněme některé zajímavé momenty tohoto systému
- modul 1,0 m
- řešení libovolných úhlů bez omezení
- při použití adaptérů možnost kombinace se systém R8 a MEROFORM
- velmi jednoduchá montáž

Výstavní systém Mero lite

Mero lite představuje mimořádně širokou škálu různých displejů, příslušenství a doplňků. Jedná se o velmi kvalitní řadu produktů, které představují pohodlnou a vizuálně dynamickou prezentaci. Všechny typy tohoto systému umožňují jednoduchou montáž, demontáž, přepravu i skladování.Díky kapacitě výstavního systému, vlastními stolařskými a zámečnickými dílnami, vlastní dopravou a grafickým pracovištěm se řadíme mezi nejvýznamnější a po stránce servisu nejkomplexnější, výstavářské firmy v České republice.

© 2017 Areall. Všechna práva vyhrazena | Design by SPWeb s.r.o. | Tvorba webových stránek Brno